pondělí 10. října 2016

Lyžování v ItáliiSjezdové a běžecké lyžování, příroda Dolomit, tradiční italská kuchyně. To vše i vám nabízí lyžování v Itálii. Zimní dovolená v  Itálii je mezi českými lyžaři rok od roku stále oblíbenější. Předností jsou velmi dobré sněhové podmínky, možnost lyžování na ledovci. 

Výhodou je i řada slunečných dní, které můžete strávit na sjezdovce, vždy kvalitně upravené tratě.  Na rozdíl od tuzemských hor zde lze lyžovat až do pozdních jarních měsíců.  Sjezdovky jsou velmi prostotné a proto nepřelidněné. Každý si vybere tu svoji podle svých kvalit a představ.  Lanovkou se pohodlně dostanete na vrchol a odtud máte řadu možností, kudy se vydáte zpět do údolí.  

Stále se vracející návštěvníky lyžování v Itálii přitahuje i značně široká, různorodá a přitom cenově výhodná nabídka ubytování v Dolomitech. Můžete si vybrat rezidenci, apartmán nebo hotel v nejznámějších lyžařských destinacích Itálie za velmi zajímavé ceny. Kvalita ubytování v apartmánech v Itálii je vždy na vysoké úrovni. Moderní a kompletní vybavení apartmánů je samozřejmostí. Řada rezidenci leží přímo na sjezdovce. V blízkosti ostatních se vždy nachází zastávka skibusu. 

Předností je i výborná dostupnost vlastní dopravou z České republiky. Za pozornost určitě stojí úžasné panorama pohoří Dolomit a velice výhodné podmínky i pro rodiny s dětmi a rodinné lyžování. Čekají na vás kilometry sjezdovek a běžeckých tratí. Všechna střediska jsou propojena dopravou skibusy. 

Vyberte si  z našich velmi oblíbených lyžařských oblastí Itálie – Val di Sole, Alta Valtelina, Civetta, Val di Fassa, Val di Fiemme, Paganella, Marmolada, Arabba.  V katalogu lyžování Itálie naleznete všechna oblíbená a známá lyžařská střediska.
Splňte si sen každého lyžaře - objednejte si lyžování v Itálii 2016/2017 a vyzkoušejte fantastickou lyžovačku na vlastní kůži.


Žádné komentáře:

Okomentovat